لیزر بدن در کرج

لیزر بدن در کرج


ما در مرکز لیزر بدن در کرج به شما این قول را میدهیم که با تجربه ای که خانم دکتر زهرا مهدی نژاد طی سالیان متوالی در زمینه لیزر ، تزریق ژل ، بوتاکس و عمل های زیبایی دیگر به دست آورده است شما را در این مسیر همراهی کنیم و تجربه لذت بخشی را برای شما فراهم کنید .

همچنین دکتر زهرا مهدی نژاد در بهترین مرکز بوتاکس در کرج ، لیزر بدن در کرج را نیز انجام میدهد . یکی از مزیت های مرکز زیبایی خانم دکتر زهرا مهدی نژاد نسبت به دیگر مراکز زیبایی استفاده از مواد اولیه بسیار به روز و خوب و همچنین در عمل لیزر بدن از جدید ترین دستگاه های لیزر استفاده میکند .

به عقیده متخصصین حوزه زیبایی و لیزر ، عمل لیزر بدن در کسانی که دارای پوست روشن و موهای تیره هستند بهتر جواب میدهد و کارایی بالاتری دارند و باعث از بین رفتن موهای زائد بدن میشود .

بهترین قیمت لیزر کل بدن در کرج

با توجه به فراوانی مرکز لیزر بدن در کرج باید در انتخاب خوب در انتخاب این مرکز زیبایی وسواس زیادی به خرج دهید . به این خاطر که عمل لیزر بدن باید توسط یک متخصص لیزر با تجربه انجام شود . جدای این موضوع باید عمل لیزر بدن توسط دستگاه های به روز و جدید انجام شود .

به این خاطر که دستگاه های قدیمی ممکن است به پوست شما صدمه بزند .

بهترین قیمت لیزر کل بدن در کرج
بهترین قیمت لیزر کل بدن در کرج

از این رو در مرکز زیبایی دکتر زهرا مهدی نژاد از جدیدترین دستگاه ها استفاده میشود .

در مرکز لیزر بدن در کرج به مدیریت دکتر زهرا مهدی نژاد از دستگاه الکساندرایت مدل نابلکس که یکی از جدید ترین دستگاه های لیزر بدن است استفاده میشود .

 بهترین دستگاه لیزر بدن در کرج

دستگاه الکساندرایت مدل نابلکس دستگاهی ویژه از بین بردن موهای زائد بدن با بالاترین کارایی ممکن و عوارض بسیار کم است .

این دستگاه قادر به از بین بردن موهای زائد است که هم موهای نازک و هم موهای ضخیم و در رنگ موهای روشن و تیره کارایی بالایی دارد .

دستگاه الکساندرایت مدل نابلکس یکی از جدیدترین و پیش رفته ترین دستگاه های از بین بردن موهای زائد بدن است .

 بهترین دستگاه لیزر بدن در کرج
بهترین دستگاه لیزر بدن در کرج

یکی از خصوصیات دستگاه الکساندرایت مدل نابلکس قابل تنظیم شدن طول موج است که جهت آسیب نرسیدن به پوست یکی از بهترین خصوصیات این دستگاه است .

اگر بخواهیم راجب این دستگاه بگوییم بحث بسیار تخصصی میشود اما به شما این اطمینان را میدهیم این دستگاه تجربه لذت بخشی به شما میدهد .

درمان عرق های غیر ضروری با لیزر موهای زائد در کرج

یکی از مواردی که خیلی ها به آن توجه نمیکنند این موضوع است که موهای زائد باعث عرق های فروانی میشود که شما با لیزر موهای زائد در مرکز لیزر بدن در کرج میتوانید از تعریق های بی مورد بدنتون جلوگیری کنید .

مرکز لیزر بدن در کرج این نقاط بدن را لیزر میکند :

  • لیزر کردن قفسه سینه
  • لیزر کردن نواحی پشت بدن (کمر)
  • لیزر کردن شانه
  • لیزر کردن گردن
  • لیزر کردن بیکینی
  • لیزر کردن صورت
  • لیزر کردن زیر بغل

گزینه ای به نام فول بادی ( تمام بدن ) هم که همانطور که از نام آن مشخص است لیزر تمام بدن در کرج است که میتوانید در مرکز لیزر بدن در کرج آن را با نازل ترین قیمت لیزر بدن در کرج انجام دهید .

کافیست یک تماس با مجموعه دکتر زهرا مهدی نژاد بگیرید و از آخرین قیمت و آفر های ویژه قیمتی با خبر شوید .

چه قبل از این عمل لیزر بدن چه بعد از عمل شما باید با نکات مراقب های پوستی آشنا باشید . ما در وبلاگ این سایت مقالاتی در زمینه مراقب های پوستی قرار دادیم که شما عزیزان را در مراقب از پوست خود راهنمایی کند .

تعدادی از این دست مقالات را در اینجا قرار میدهیم :

روتین مراقبت از پوست در شب برای پوست های خشک

مهمترین اشتباهات مراقبت از پوست که در 40 سالگی باید از آنها اجتناب کرد

رازهای رایج پوست چرب

ترتیب صحیح روتین مراقبت از پوست

نکات لیزر بدن در کرج

به دلیل حساس شدن پوست بعد از عمل لیزر بدن بهتر از 3 الی 4 هفته در مقابل تابش مستقیم آفتاب قرار نگیرید . از این رو بهتر است عمل لیزر بدن را در فصل پاییز یا زمستان که تابش مستقیم آفتاب کمتری وجود دارد انجام دهید تا آسیب کمتری به پوست شما وارد شود .

مرکز لیزر بدن در کرج
مرکز لیزر بدن در کرج

همچنین نکته ای که در عمل لیزر بدن در کرج وجود دارد این است که از وکس استفاده نکنید . استفاده از وکس باعث پایین آمدن کارایی عمل لیزر بدن میشود .حتما قبل از عمل لیزر بدن در کرج آن قسمت را با تیغ اصلاح کنید .

نکته بسیار مهم دیگر در عمل لیزر بدن، سولاریوم و برنزه کردن است که بعد از عمل لیزر بدن به هیچ عنوان از سولاریم و یا اسپری های برنزه کننده استفاده نکنید .

با این حال در صورت مراجعه و یا تماس با مرکز لیزر بدن در کرج به مدیریت دکتر زهرا مهدی نژاد یک مجموعه دستور العمل به شما داده میشود که با رعایت موارد آن از پوست خود مراقب کنید تا بهترین کارایی را در لیزر بدن داشته باشید .

زمان لازم برای هر جلسه لیزر بدن

این زمان بستگی به این دارد که شما کدام قسمت بدن خود را میخواهید لیزر کنید و چقدر بدن شما قرار است در برابر اشعه قرار بگیرد .

این زمان میتوانید از 20 دقیقه تا 1 ساعت حتی بیشتر باشد .

یکی دیگر از نکات در زمان لازم برای هر جلسه لیزر بدن میزان موهای زائد شما است که ممکن است روی زمان هر جلسه تاثیر بگذارد .

محافظ چشمان شما در لیزر بدن هستیم

معمولا عمل لیزر بدن عمل بی خطری است ولی قرار گیری چشم ها در باربر اشعه های لیزر مضر است . اصلا و ابدا برای از بین بردن موهای زائد دور چشم از عمل لیزر استفاده نکنید .

همچنین برای عمل لیزر بدن در کرج ما در مرکز لیزر بدن در کرج از عینک های مخصوص بر روی چشم های شما استفاده میکنیم تا از چشمان شما محافظت کنیم.

فاصله بین هر جلسه لیزر بدن در کرج

فاصله بین هر جلسه لیزر بدن معمولا 4 هفته توصیه شده است . خیلی از دوستان اصرار بیش از حد دارند که این پروسه را کوتاه تر کنند ولی این مورد توصیه نمیشود .

یکی دیگر از مواردی که توسط برخی دوستان اصرار میشود این است که لیزر فول بادی را در یک جلسه انجام دهند ! که یک امر خطرناک است که اصلا توسط مرکز زیبایی دکتر زهرا مهدی نژاد اصلا توصیه نمیشود .

تاثیرگذاری لیزر بدن در کرج چقدر است ؟

یکی از بهترین روش ها برای حذف مو های زائد، استفاده از لیزر می باشد که تاثیر مستقیم روی سلول های رنگدانه و فولیکول های مو دارد و باعث سوختن ریشه مو می شود. شما با استفاده از لیزر دیگر نیازی به استفاده از سایر روش ها پیدا نمی کنید و در کوتاه ترین زمان به نتیجه دلخواه خود می رسید. همچنین لیزر باعث نرم شدن پوست شما نیز می شود.

لیزر موهای زائد در کرج
لیزر موهای زائد در کرج

به همین دلیل ثاثیر بسیار زیادی در از بین بردن موهای زائد بدن را میتوانید در عمل لیزر بدن در کرج ببینید .

همچنین انتظار نداشته باشید در جلسه دوم تاثیر شگرفی ببینید . شاید بتوانید در جلسه چهارم تاثیر خوبی در پوست خوب ببینید .

قیمت لیزر بدن در کرج

به دلیل نوسان قیمت ها این قیمت ها تا تاریخ 20/3/1401 میباشد و برای دریافت آخرین قیمت ها حتما با مرکز تماس بگیرید .

ما به شما این قول را میدهیم که با نازل ترین قیمت ها نسبت به دیگر مراکز زیبایی بهترین خدمات را به شما ارائه خواهیم داد .

قیمت لیزر بدن در کرج
قیمت لیزر بدن در کرج

شما با تماس با مرکز زیبایی دکتر زهرا مهدی نژاد میتوانید از قیمت ها و آفرهای ویژه ما نیز با خبر شوید .

02632268792
02632267542
09337984990
09332701157

آدرس

کرج، حدفاصل هفت تیر و چهارراه طالقانی ، روبروی بانک اقتصاد نوین ، ساختمان آروین ، پلاک یک ، واحد یک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *